Збірна ЛДУФК з футболу зіграє проти ЛКА гру третього туру Універсіади Львівщини-19/20

У понеділок, 30-го вересня, футбольна збірна Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського проведе свій черговий поєдинок Універсіади Львівщини – 2019/2020 серед чоловічих команд. У матчі другого туру суперником нашої команди буде збірна Національного університету «Львівська політехніка». Стартовий свисток арбітра про початок зустрічі на полі стадіону «Арена Скіф» пролунає о 15:00.

Нагадаємо, у стартовому матчі турніру суперником нашої команди була збірна Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. У першому таймі, незважаючи на повну територіальну та ігрову перевагу команди ЛДУФК, рахунок залишився «сухим». Зате по перерві «інфізівців» прорвало – у ворота «медиків» вони «загрузили» шість м’ячів.

Не забили підопічні Олега Колобича в першому таймі і в грі другого туру проти команди Національного університету «Львівська політехніка». Більше того, незадовго до свистка на перерву суперник відкрив рахунок у матчі, тож на перепочинок команди пішли за мінімальної переваги «політехів». Але знову наші хлопці «пройшлися катком» по супернику в другій половині зустрічі. Цього разу «інфізівців» залишили у воротах гостей чотири «автографи» і в такий спосіб здобули вольову звитягу з великим рахунком 4:1.

Що ж до наших суперників, то «комерсанти» розпочали свої виступи не найкращим чином. У стартовій грі вони пропустили три «сухих» м’ячі від збірної Львівського Національного аграрного університету. Значно краще усе склалося в поєдинку другого туру проти збірної ЛНМУ імені Данила Галицького, коли команда ЛКА провела чотири результативних атаки на ворота суперника, а свої при цьому залишила в недоторканності.

Тож запрошуємо студентів, професорсько-викладацький склад і усіх працівників Університету, а також випускників нашого вишу прийти на стадіон та підтримати рідну команду! Ваша підтримка однозначно допоможе нашим гравцям як продемонструвати цікавий та видовищний футбол, так і досягти переможного результату!

ФУТБОЛ. ЧОЛОВІКИ. УНІВЕРСІАДА ЛЬВІВЩИНИ – 2019/2020

1-й тур (23 вересня)