Збірна ЛДУФК з футболу зіграє проти «Львівської Політехніки»

У понеділок, 30-го вересня, футбольна збірна Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського проведе свій черговий поєдинок Універсіади Львівщини – 2019/2020 серед чоловічих команд. У матчі другого туру суперником нашої команди буде збірна Національного університету «Львівська політехніка». Стартовий свисток арбітра про початок зустрічі на полі стадіону «Арена Скіф» пролунає о 15:00.

Нагадаємо, у стартовому матчі турніру суперником нашої команди була збірна Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. У першому таймі, незважаючи на повну територіальну та ігрову перевагу команди ЛДУФК, рахунок залишився «сухим». Зате по перерві «інфізівців» прорвало – у ворота «медиків» вони «загрузили» шість м’ячів.

Що ж до наших суперників, то «політехніки» розпочали свої виступи не найкращим чином. Приймаючи на своєму полі команду Дрогобицького педагогічного університету імені Івана Франка, вони програли з рахунком 0:4. Ще в одному матчі першого туру збірна Львівського Національного аграрного університету забила три «сухих» м’ячі у ворота команди Львівської комерційної академії.

Тож запрошуємо студентів, професорсько-викладацький склад і усіх працівників Університету, а також випускників нашого вишу прийти на стадіон та підтримати рідну команду! Ваша підтримка однозначно допоможе нашим гравцям як продемонструвати цікавий та видовищний футбол, так і досягти переможного результату!