Збірна ЛДУФК з туризму – переможець Універсіади Львівщини

Упродовж двох днів, 27-го та 28-го вересня, в м. Сколе, на галявині Павлів Потік відбувалися змагання зі спортивного туризму за програмою Універсіади Львівщини-19/20, в яких перше командне місце виборола збірна Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Програма змагань складалася з кількох конкурсів, а саме: конкурсу бівуаку, приготування борщу, в’язання вузлів та конкурсу пісні. Найважливішим етапом була спортивно-змагальна траса від галявини Павлів Потік до озера Журавлине (Мертве) з елементами спортивного орієнтування на десяти етапах.

У складі команди Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського змагалися: Юлія Гайова – капітан (41Т), Анастасія Воронова (31Т), Денис Вінярський (32СТ), Олександр Шама (32СТ), Костянтин Бута (21ПТ), Андрій Корсак (31ПТ), Тарас Тетервак (32СТ), Максим Косінов (1М), Богдан Козак (31ПТ), Владислав Життєнов (1М), Марія Вархол (41Т), Ірина Вавриків (31ПТ), Соломія Боршовська (31ПТ), Єлизавета Стрежиборода (31ПТ), Владислава Беспала (31М), Тарас Снєда (32СТ), Ірина Куковитська (31ПТ).

Підготували команду ЛДУФК викладачі кафедри спортивного туризму Лідія Тимошенко, Костянтин Лабарткава і Дмитро Дробина та викладач кафедри туризму Валентина Лабарткава. Організаційну допомогу при підготовці надали декан факультету туризму, доцент Володимир Холявка та завідувач кафедри спортивного туризму, доцент Андрій Кухтій.

«Змагання були дуже гарно організовані. У нас панував командний дух і це допомогло перемогти. Ми задоволені результатом. Наприклад, крос-похід пройшли за 1 годину 25 хвилин. У пісенному конкурсі виконували авторську пісню (слова Ірини Вавриків) на мелодію Скрябіна «Старі фотографії», – поділилася враженнями капітан команди Юлія Гайова.

Отож, вітаємо команду ЛДУФК – переможців Універсіади Львівщини зі спортивного туризму і бажаємо нових здобутків та звершень!