Жіноча команда ЛДУФК з стрітболу зіграє у фінальній частині Студентської ліги-2018

У спорткомплексі Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Самчука, 14), що в Стрийському парку міста Лева, відбулися зональні змагання Студентської ліги зі стрітболу (баскетбол у форматі 3х3 на один кошик) серед жінок. Участь у турнірі взяло шість команд: по дві з НУ «Львівська політехніка» і Львівського державного університету фізичної культури, а також команди із Тернополя та Івано-Франківська.

Перемогу здобули гості з Івано-Франківська, у складі яких виступали представники жіночої збірної України 3х3, які є одними з найсильніших у Європі. Склад переможниць: Анастасія Сидорак, Христина Філевич, Дарина Завидна та Катерина Вашкевич.

Друге місце у команди ЛДУФК-1 (Марія Ковтун, Валерія Околович, Дарина Степанюк та Тетяна Юркевичус). Третьою стала перша команда «Львівської політехніки», які залишали за межами призової трійки другу команду ЛДУФК.

«З нашої зони виходить п’ять команд, тобто у фінал не потрапила тільки друга команда «Львівської політехніки». З інших регіонів у фінал потрапляє чотири команди, однак, знаючи високий рівень студентського баскетболу на Західній Україні, організатори виділили нашій зоні на одне місце більше. Поки що не відомо коли відбудуться фінальні змагання, не всі попередні етапи ще відбулися. Немає конкретики по фінальних частинах ні 5х5, ні 3х3, а, наприклад, у нас вже дуже скоро на збори до збірної поїдуть Катерина Скакаліна та Вікторія Бабич», – розповіла головний  тренер  ЛДУФК  Ірина  Кленіна.