Жіноча збірна ЛДУФК – переможець Універсіади Львівщини-2018

Жіноча збірна з футзалу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського провела чергові календарні матчі Універсіади Львівщини-2018 за підсумками яких достроково, за тур до фінішу, стала недосяжною для своїх суперниць! У звітних поєдинках жіноча збірна ЛДУФК приймала гостей з Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. Володіючи перевагою упродовж усього матчу, наша команда перемогла з рахунком 3:1. Два м’ячі забила Інна Раткович (52 група факультету педагогічної освіти), одного разу відзначилася Наталія Собчишин (51 група факультету фізичної терапії та ерготерапії).

Наступного дня збірній ЛДУФК гідний супротив вчинила команда Львівського Національного університету імені Івана Франка. У підсумку, доволі складна перемога ЛДУФК з мінімальним рахунком 3:2. М’ячі забили – Вікторія Худа (34 група факультету педагогічної освіти), Ольга Кожевнікова (34 група факультету педагогічної освіти), Наталія Собчишин (51 група факультету фізичної терапії та ерготерапії).

Відтак, після шести зіграних зустрічей в активі жіночої збірної ЛДУФК 6 перемог і 18 очок. Вона впевнено посідає першу сходинку та за тур до завершення Універсіади Львівщини-2018 здобула чемпіонський титул!

Склад  збірної  команди  ЛДУФК: Марта Різник (5 група ФС), Анастасія Довгій (5 група ФС), Софія Причина (34 група ФС), Роксолана Фірта (34 група ФС), Анна Петрик (34 група ФС), Вікторія Худа (34 група ФФВ), Ольга Кожевнікова (34 група ФФВ), Леся Тарнавська (44 група ФФВ), Сніжана Змічеровська (44 група ФС), Богдана Гнатів (випускниця ФС), Наталія Собчишин (51 група ЗЛ) – капітан команди, Інна Раткович (52 група ФФВ), Вероніка Ґудзик (24 група ФС) та Катерина Коцан (1група ЗЛ) - воротарі.

Варто зазначити, що збірна ЛДУФК уже четвертий рік поспіль є головним фаворитом цих змагань, а ще приємніше те, що дівчата щоразу доводять це своїми високими морально-вольовими якостями та повною самовіддачею у кожній грі. Команду до Універсіади Львівщини-2018 готували – старший тренер Ігор Карпа, тренери – Ігор Ріпак, Олег Саф’яник.

Отож, вітаємо кафедру футболу, спортсменок, тренерів, з третьою перемогою поспіль в Універсіаді Львівщини та бажаємо не зупинятися на досягнутому та проявити велике бажання вдосконалюватися і високий рівень професіоналізму в навчально-тренувальному процесі та наступних матчах!