Жіноча збірна поразкою завершила Універсіаду, а чоловіча – зіграє у фіналі із США

Жіноча баскетбольна збірна України із двома представницями ЛДУФК Тетяною Юркевичус і Катериною Скакаліною програла команді Аргентини (46:52) заключний матч Всесвітньої Універсіади в італійському Неаполі й посіла останнє, 16-те місце.

У першій половині боротьба була майже рівною. Спочатку наша команда здобула невелику перевагу після стартової чверті, яку суперниці відіграли до великої перерви. У третій 10-хвилинці українки знову пішли вперед. На заключну чверть вони були попереду на чотири очки. Однак здобути першу перемогу так і не вдалося. Аргентинки потужніше відіграли заключні хвилини й перемогли – 52:46. Відтак, жіноча збірна України програла всі шість матчів баскетбольного турніру Всесвітньої Універсіади та фінішувала останньою.

Натомість потішила чоловіча збірна України, яка виграла доволі складний півфінальний матч у Австралії (82:80). Тепер 11 липня наші баскетболісти зіграють у фіналі із збірною США (початок – 21:00), якій мінімально поступилися у поєдинку групового етапу (57:58). Чому ж не взяти реванш у фіналі?