Змаганнями з біатлону завершилася Всеукраїнська зимова Універсіада-2019

З 19-го по 23-є березня 2019 року у с. Яворів на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України проходили змагання Всеукраїнської зимової Універсіади-2019 з біатлону.

За Львівську область на цих змаганнях виступали чотири представники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, зокрема випускних 2018 року майстер спорту Антон Мигда та три молоді спортсмени – два студента початкових курсів факультету фізичної культури і спорту Василь Копитко і Сергій Партика та студент факультету педагогічної освіти Олег Патласов, які брали участь у змаганнях Універсіади-2019 під керівництвом завідувача кафедри зимових видів спорту, доцента Ореста Стефанишина.

Програма змагань передбачала по два старти у чоловіків і жінок та змішану естафету. За відсутності спортсменок у складі команди Львівщини очки до скарбнички студентської збірної області сумувалися лише за результатами змагань серед чоловіків.

В індивідуальній гонці на 15 км з чотирма вогневими рубежами срібним призером став Антон Мигда, а Василь Копитко, Олег Патласов і Сергій Партика посіли місця з 17-го по 19-е місця відповідно. У командному заліку, спортсмени ЛДУФК імені Івана Боберського випередили чоловічі команди ХДАФК і НУФВСУ та стали переможцями змагань серед закладів вищої освіти першої категорії, а також другими після ТНЕУ серед усіх закладів вищої освіти.

У змаганнях суперспринту на 5 км Антон Мигда також виборов друге місце, а чоловіча команда ЛДУФК імені Івана Боберського стала переможцем серед команд усіх закладів вищої освіти.

Оскільки у змаганнях серед жіночих команд та в змішаній естафеті наш Університет участі не брав, то в загальнокомандному рейтингу за набраними очками він перемістився на сьоме місце.