Золоті та бронзові нагороди важкоатлетів-першокурсників на чемпіонаті України серед юнаків та дівчат! (Фото)

З 28-го вересня по 3-є жовтня у с. Поляна Закарпатської області проходив чемпіонат України серед юнаків та дівчат віком до 17 років, на якому успішно змагалися і студенти-першокурсники кафедри атлетичних видів спорту ЛДУФК.

Оскільки це були перші змагання національного масштабу після оголошення карантину, близько 200 юнаків та дівчат-важкоатлетів з усіх куточків України приїхали поборотися за нагороди.

Результати юних важкоатлетів були високими і відповідно конкуренція склалася справді сильною.

Серед дівчат у ваговій категорії до 64 кг змагалися одразу дві наші представниці, майстри спорту України Владислава Дорош та Валерія Козак. У боротьбі до останньої спроби перемогу вирвала Владислава Дорош, яка у ривку підкорила 78 кг, а в поштовху 100 кг. Валерія Козак фінішувала на четвертій позиції із сумою двоборства 147 кг.

Серед юнаків блискучу перемогу в суперників вирвав Володимир Марчук, який змагався у ваговій категорії до 89 кг. Не зважаючи на зусилля суперників, 128 кг у ривку та 150 кг у поштовху також забезпечили студенту першого курсу факультету фізичної культури і спорту ЛДУФК імені Івана Боберського малі золоті нагороди.

Бронзові нагороди у ваговій категорії до 81 кг виборов Ігор Півторак. У ривку йому підкорилися 120 кг, що лише на 1 кг менше результату лідера змагань з Хмельниччини. У поштовху наш студент впорався лише з початковою вагою 140 кг і завершив змагання, задовольнившись бронзовими нагородами.

За підсумками змагань три наших першокурсники (Владислава Дорош, Валерія Козак та Володимир Марчук) викликані до лав збірної команди України для підготовки до наступних національних та міжнародних стартів.

Вітаємо спортсменів, їх тренерів та кафедру АВС із цими досягненнями та бажаємо нових здобутків на наступних змаганнях!

 

Фотоматеріали Миколи Колтакова 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ