«Золотий дубль» Анни Петрик

Фінальним матчем розіграшу Кубка України 2018 року в Тернополі завершився сезон-2017/2018 у вітчизняному жіночому футболі. Приємно, що серед його героїнь і студентка кафедри футболу (завідувач – доцент Андрій Дулібський) Львівського державного університету фізичної культури Анна Петрик. Третьокурсниця факультету спорту у складі харківського клубу «Житлобуд–1» разом зі своїми партнерками оформила так званий «золотий дубль».

У чемпіонаті України серед команд Вищої ліги за титул вели боротьбу десять клубів, які зіграли класичний турнір у два кола. У підсумку золоті нагороди виборов харківський «Житлобуд–1». Анна Петрик зі своїми подругами у 18-ти іграх здобули 17 перемог і один раз зіграли внічию, не зазнавши жодної поразки. Втім, чемпіонство далося їм не просто – у «золотих» перегонах вони тільки на три пункти випередили своїх принципових суперниць – землячок з клубу «Житлобуд–2».

Зазначимо, що «Житлобуд-1» восьмий раз в історії та вперше з 2015 року став чемпіоном України. Тепер у наступному сезоні-2018/2019 харків’янки представлятимуть нашу країну у кваліфікаційному раунді жіночої Ліги чемпіонів УЄФА.

Втім, вигравши національний чемпіонат Анна Петрик та її подруги по команді не заспокоїлися і оформили «золотий дубль» – поклали, як то кажуть, золоті медалі в Кубок України. На стадії 1/4 фіналу харків’янки розгромили команду «Колос» з Махнівки Вінницької області. Значно важче далася їм перемога у півфіналі, де вони лише за три хвилини до завершення основних 90 хвилин гри забили переможний м’яч. Натомість у фіналі, який пройшов на Міському стадіоні у Тернополі «Житлобуд–1» без проблем розібрався з бронзовим призером чемпіонату чернігівською командою «Легенда-ШВСМ».

Тож вітаємо Анну Петрик із золотою медаллю в чемпіонаті Вищої ліги та завоюванням Кубка України і бажаємо нових успіхів як на внутрішній арені, так і в матчах Ліги чемпіонів УЄФА!

Іван Дупнак