«Золотий» та «срібний» дублі ліфтерів ЛДУФК на чемпіонаті України

Упродовж десяти днів на Харківському помості змагаються найсильніші спортсмени за нагороди чемпіонату України 2019 року з класичного пауерліфтингу. Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського на головному старті року національного рівня був представлений студентами факультету фізичної культури та спорту, а саме магістранткою Юлією Чикаліною, студентами четвертого курсу Олександром Гангуром і Віктором Логвіним та студентом третього курсу Андрієм Детком.

У ваговій категорії до 57 кг серед юніорок майстер спорту України міжнародного класу Юлія Чикаліна посіла друге місце з сумою триборства 355,5 кг (117,5 + 88 + 150). При цьому Юля встановила новий рекорд України у жимі лежачи, підкоривши вагу 88 кг.

У ваговій категорії до 105 кг серед юніорів змагалися двоє наших студентів. Майстер спорту України Олександр Гангур виборов перемогу, встановивши три рекорди України серед юніорів, а сума триборства нашого богатиря 818 кг (315 + 170 + 333) перевищила норматив майстра спорту України міжнародного класу. Віктор Логвін у цій ж ваговій категорії посів другу сходинку з сумою триборства 707,5 кг (255 + 170 + 282,5), що відповідає нормативу майстра спорту України.

Найважчий наш спортсмен Андрій Детко у ваговій категорії понад 120 кг виборов золоту медаль серед юніорів з сумою триборства 760 кг (305 + 160 + 295), що відповідає нормативу майстра спорту України.

Тож в активі представників ЛДУФК два золота і два срібла, а також чотири рекорди України та два новоспечені майстри спорту України!

Вітаємо спортсменів та їхнього тренера – Марію Розторгуй, а також увесь колектив кафедри атлетичних виді спорту (завідувач – доцент Федір Загура) з успішним виступом на чемпіонаті України та бажаємо нових перемог на змаганнях як всеукраїнського, так і міжнародного рівня.