Андрій Іленко – чемпіон Європи

9 листопада у литовському Каунасі завершився абсолютний чемпіонат Європи з кіокушинкай карате, де золоту нагороду здобув студент Львівського державного університету фізичної культури, майстер спорту України Андрій Іленко (53, ФС).

Окрім цього «золотого» успіху, маємо ще й бронзового призера, яким на цьому чемпіонаті Європи став одногрупник Андрія Іленка Любомир Загорбенський.

Ще один представник ЛДУФК Ігор Ступець (41, ФС) зупинився на стадії 1/8 фіналу.

Тренуються усі вищеназвані каратисти у Сергія Мутіна, тренер-викладач ЛДУФК - Богдан Кіндзер.

Хочеться також пригадати, що на початку навчального року студентка ЛДУФК Ірина Новосад (тренер - П'ятаченко С.П., Алушта, Кіндзер Б.М, Львів, ЛДУФК) виборола звання чемпіонки світу з кіокушинкай карате у Південній Африці, що свідчить про високий рівень розвитку цього виду єдиноборства у Львові.