Андрій Котельник і Олександр Усик на «Арені Львів» показали бокс світового рівня

Львів виходить на новий і досі не чуваний виток проведення спортивних змагань. 4 жовтня на стадіоні «Арена Львів» зібралися кращі боксери світу, проте зірками цього незабутнього вечора були випускник і аспірант Львівського державного університету фізичної культури Андрій Котельник і Олександр Усик. Для першого відбувся бій прощальний, для другого – чергове сходження на світовий трон.

Суперником Андрія Котельника у восьмираундовому бою після довгих пошуків став 31-річний грузинський боксер Алєксандер Бенідзе, який проживає і тренується в Україні. Андрій вийшов на ринг після чотирирічної перерви. Але впродовж усього часу, проведеного на рингу, показав прекрасну фізичну готовність.

Публіка, яка у прохолодний вечір зібралася на львівській «Арені» тепло привітала свого земляка. Андрій Котельник - легендарний український боксер, доводячи свою любов до Батьківщини, вийшов на свій останній бій у рукавичках жовтого і синього кольорів та синій формі. І, як подобає чемпіонові впродовж усього змагання був впевненим і рішучим. У бій вступав рішуче (завдавав сильних ударів, а за потреби відходив у надійний захист). Та подій не прискорював, бо розумів, що Львів повинен запам’ятати його ЧЕМПІОНОМ. Бенідзе уже у другому раунді побував у нокдауні. Пропустив від Котельника правий боковий хук в голову. Суддя змушений був відкрити …рахунок. Потім і ще кілька разів опинявся на підлозі Та завзятий грузин зібрався з силами і продовжував боротьбу. Однак проти надійного і невтримного у цей вечір Котельника не встояв. Судді Хосе Іґнасіо Мартінес (Іспанія), Андре ван Ґретенбрюель (Бельгія) і Юрій Копцев (Росія); в рингу – Йорґ Мільке (Німеччина); супервайзер – Енріке Сорія (Іспанія) одноголосно віддали перевагу екс-чемпіонові зі Львова: 80-71.

Та свято боксу на цьому не завершилось. Попереду бій південноафриканця Денієля Брюєра – інтерконтинентального чемпіона з улюбленцем українців Олександром Усиком, у доробку якого золота олімпійська медаль з Лондона. і …довга переможна хода світовими рингами у професіональному ринзі.Тренер Усика Джеймс Алі Башир запевняв, що Сашко готовий проводити у рингу 12 раундів. Хоча у попередніх 4 боях на професійному рингу питання переможця завершував у п’ятому. Брюєр, покладаючись на свою фізичну готовність, не рвався у бій стрімголов. Прагнув «вимотувати» Усика. Проте танці Олександра в рингу довели, що в арсеналі українського майстра шкіряної рукавиці є великі здібності та …резерв сил. Чого не врахував Деніел. Однак Брюер стійко «тримав» удари і демонстрував чудову фізичну форму. Хоча і поступався українцеві у швидкості та атлетизмі.


Як і сподівався Олександр Усик, глядачі впродовж усього бою підтримували його і вважали фаворитом. Тож наш козак у сьомому раунді додав темпу та засипав суперника «градом» ударів. Чемпіон, гідно приймаючи удари стояв бо контратакувати уже не було мочі, але за кожної слушної нагоди намагався бодай …підбити око Сашкові. На що наш боксер немилосердно відповідав потужними сейвами. Саме у такий спосіб прийшов час розрахунку. Усик, не доводячи справи до прийняття рішення суддями, у сьомому раунді прямим ударом нокаутував південноафриканця. Брюер, «зловивши блискавку», повалився на підлогу львівського рингу. Падав безвольно, як стояв: обличчям вниз. Рефері припинив бій, не розпочинаючи відліку. Тим самим Олександр Усик достроково здобув свій перший чемпіонський пояс у професіональному боксі. Від тепер у його колекції окрім Олімпійського пояса перебуватиме Інтерконтинентальний за версією WBO.

За матеріалами: http://galsports.com

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ