Андрій Проценко: "Був готовий стрибнути і 2 м 38 см, і 2 м 40 см"

країнський легкоатлет, студент Львівського державного університету фізичної культури Андрій Проценко, встановивши особистий рекорд 2 м 35 см зі стрибків у висоту на етапі «Діамантової ліги-2014» в Нью-Йорку розповів про свої враження, а також про те, чому Богдан Бондаренко являється для нього мотиватором.

«Толком адаптації не було, тому що я тільки прилетів, а через день змагання. І я в процесі перельоту намагався не спати, щоб відразу акліматизуватися. Взимку я вже стрибав 2 м 36 см, тому цей рубіж для мене вже підкорений. На змаганнях у мене було дуже хороше самопочуття, готовність. Навіть виходячи на третю спробу стрибка, я відчував, що візьму висоту. Був готовий до цього. Я знав, що коли подолаю 2 м 38 см, то стрибну й 2 м 40 см. Там особливої ​​різниці немає, але поки ще важко боротися за цю висоту, сильні суперники. У Богдана Бондаренко результат немаленький, тягнуся за ним. Намагаюся показати себе не гірше, ніж він".