Андрій Проценко здобув "золото" на командному Євро-2014

21 червня, у перший день змагань в елітній групі командного чемпіонату Європи з легкої атлетики в Брауншвейгу (Німеччина), серед українських атлетів виступав студент Львівського державного університету фізичнрї культури Андрій Проценко. У секторі стрибків у висоту Андрій єдиний з 12-ти учасників підкорив планку на висоті 2,30 м, як і всі попередні висоти, взяв з першої спроби та ще й з вагомим запасом!

Підсумкові результати в стрибках у висоту серед чоловіків:

1. Андрій Проценко (Україна) – 2 м 30 см

2. Андрій Сільнов (Росія) – 2 м 28 см

3. Ярослав Баба (Чехія) – 2 м 26 см

Андрій Проценко виграв свою дисципліну у протистоянні з олімпійським чемпіоном-2008 Андрієм Сільновим з Росії. Всі три спроби росіянина взяти 2 м 30 см були невдалими... А український атлет, гарантувавши собі перше місце, штурмував рекордні для себе 2 м 40 см. Поки що ця висота йому не підкорилася. Та головне, наш студент приніс збірній України максимально можливі 12 залікових очок до командного заліку, що в значній мірі допомогло «синьо-жовтим» за підсумками першого дня змагань набрати 139 очок і розташуватися на шостому місці. До тієї ж скарбнички свої три очки додала й наша третьокурсниця Оксана Райта, яка була наймолодшою учасницею цих змагань. Оксана посіла десяте місце у бігу з перешколдами+ на 3 000 м.

За матеріалами: http://galsports.com