Анна Кіндзера та Олена Шеремет - лауреати іменної премії імені В'ячеслава Чорновола

З нагоди Дня студента Львівська обласна адміністрація призначила обласні та іменні премії імені В'ячеслава Чорновола кращим студентам вищих навчальних закладів Львівщини. Лауреатами премій стали п’ятеро студентів Львівського державного університету фізичної культури. Також за успішне навчання, пропаганду здорового способу життя, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту Почесною грамотою облдержадміністрації нагороджено ще четверо студентів ЛДУФК.

На виконання розпорядженням т.в.о. голови Львівської облдержадміністрації Юрія Турянського від 17 жовтня 2014 року № 548/0/5-14 «Про призначення обласних премій для студентів вищих навчальних закладів у 2014 році» призначено обласні та іменні премії імені В'ячеслава Чорновола кращим студентам вишів Львівщини.

Зокрема, лауреатами обласної іменної премії імені В'ячеслава Чорновола стали двоє студентів Львівського державного університету фізичної культури - Анна Кіндзера та Олена Шеремет.

Преміями Львівської облдержадміністрації та обласної ради відзначили трьох студентів ЛДУФК - Юлію Савонік, Ганну Міщишин та Ірину Мошовську.

Також за успішне навчання, пропаганду здорового способу життя, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту та з нагоди Дня студента Почесною грамотою облдержадміністрації нагороджено таких студентів ЛДУФК - Володимира Бородулька, Юлію Леськів, Соломію Мильчук та Олександра Вауліна.Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ