Аспірант ЛДУФК Маркіян Івашко – призер України

Аспірант Львівського державного університету фізичної культури Маркіян Івашко виборов срібну медаль чемпіонату України, поступившись титулованому лучнику з Харкова, олімпійському чемпіону Пекіна Віктору Рубану. Третє місце посів ще один львівський лучник, призер афінської Олімпіади Віктор Грачов.
Зазначимо, що чемпіонат України триває у Львові на стрільбищі «Динамо». У перші два дні змагань найсильніші лучники країни стріляли кваліфікацію та визначили перших чемпіонів у змаганнях змішаних пар.
Чемпіонами України у міксті стала харківська пара Вікторія Коваль/Віктор Рубан. Срібні нагороди в активі чернівчан Лідії Січенікової та Ігора Омельченка. На третьому місці – львівський дует у складі студентів ЛДУФК Вероніки Марченко та Георгія Іваницького. У півфіналі львів’яни поступилися майбутнім чемпіонам 2:6, а в поєдинку за «бронзу» перемогли другу пару з Харкова – 5:4. Ще один львівський дует у складі Маркіяна Івашка та Катерини Соколенко посів п’яте місце.
У змаганнях жінок перемогла харків’янка Тетяна Бережна. Срібна медаль в активі Анастасії Павлової з Нової Каховки, на третьому місці ще одна харків’янка Вікторія Коваль. Львів’янка Вероніка Марченко – четверта, Катерина Палеха – сьома.