Аспірантка ЛДУФК – призер Кубка України

Аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Христина Джангобекова виборола третє місце на Кубку України в Харкові. Загалом, честь Львівщини на цих змаганнях відстоювали спортсмени обласної організації ФСТ “Спартак” ДЮСШ “Верховина” та Львівського державного університету фізичної культури – Джангобекова Христина, Лема Тетяна, Тодорук Владислав, Шведов Ілля, Чакалов Олександр, Алтунян Роман, Артьомова Аліна. Тренерами наших спортсменів є: Гречанюк Оксана Олексіївна, Ціж Любов Михайлівна, Каратник Іван Васильович, Джангобекова Христина Русланівна.

Зазначимо, що змагання в Харкові були особистими, але з командним заліком серед чоловічих і жіночих команд. Відтак, у чоловіків по три команди заявили Харків і Дніпропетровськ, по одній – Вінниця, Львів і Миколаїв. У жінок змагалися чотири команди з Харкова, дві – Дніпропетровська, по одній – Вінниці, Львова та Миколаєва. Серед учасників в особистих змаганнях були і представники інших міст України.

У результаті змагань у чоловіків перемогла команда Харкова, на другому місці – перша команда Дніпропетровська, на третьому – друга команда Харкова. У жінок на першому місці також перша команда Харкова, на другому – друга команда Харкова, третьому – перша команда Дніпропетровська.

Особисті результати Кубку України серед чоловіків: 1 місце – Атращенков Валерій (Харків), 2 місце – Конов Віталій (Харків), 3 місце – Лєонов Кирило (Дніпропетровськ); серед жінок – 1 місце – Улітіна Марія (Дніпропетровськ), 2 місце – Гуща Вікторія (Миколаїв), 3 місце – Джангобекова Христина (Львів). У парній чоловічій категорії призові місця розподілилися так: 1 місце – Мартиненко Микола-Зінухов Андрій (Дніпропетровськ), 2 місце – Атращенков Валерій-Натаров Генадій (Харків), 3 місце – Конов Віталій-Нестеренко Кирило (Харків). В парній жіночій категорії місця розподілились так: 1 місце – Улітіна Марія-Рудь Марія (Дніпропетровськ), 2 місце – Жаркая Єлизавета-Ільїнська Марина (Харків), 3 місце – Прус Олена-Надточій Ольга (Харків).

Чоловіча команда Львова зайняла сьоме місце, жіноча – шосте. У особистому турнірі Джангобекова Христина виборола призове третє місце в одиночній категорії та сьоме – в парній категорії; Тодорук Владислав – 33 і 13 відповідно; Лема Тетяна – 25 і 13; Шведов Ілля – 21 і 13; Чакалов Олександр – 25 і 11; Алтунян Роман – 21 і 11; Артьомова Аліна – 25 і 13. За команду Вінниці виступав студент ЛДУФК, представник ДЮСШ “Верховина” (Львів) та ДЮСШ “Колос” (Вінниця) Гуркало Владислав, зайнявши в одиночній категорії 19 місце та шосте – в парі.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ