Бронза Катерини Кривої

08-09 березня у голландському місті Алмере проходив черговий етап найпрестижнішої серії змагань в карате WKF «Premier League.Karate 1». Цього разу турнір зібрав 729 спортсменів з 55 країн світу, серед яких були і спортсмени, члени збірної команди України. Слід відмітити, що для багатьох національних команд ці змагання були кінцевим етапом по формуванню збірних команд до Чемпіонату Європи, що буде проходити 01-04 травня у фінському місті Тампере, що значно загострювало конкурентну боротьбу серед спортсменів.


В складі збірної команди України виступала студентка спеціалізації карате WKF ЛДУФК Катерина Крива, яка була заявлена у категорії -50 кг.  В попередніх колах наша спортсменка впевнено перемогла суперниць з Бельгії 2:0, чемпіонку Америки 2013 р. з Гватемали 3:0, представницю Білорусії 6:0 і лише за вихід у фінал поступилась, звівши поєдинок у нічию і за рішеням суддів,  діючій чемпіонці Світу з Франції 0:0. Але вже у поєдинку за 3 місце наша спортсменка не залишила шансів представниці Туреччини, отримавши над нею перемогу з рахунком 3:0.


Досягнутий результат дозволив Катерині Криві зайти в чільну десятку найкращих спортсменів у рейтингу WKF, і посісти 8 позицію у своїй ваговій категорії.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ