Бронзова медаль з історичного чемпіонату України

У місті Городок Хмельницкої області з 16 по 19 жовтня під патронатом голови Федерації важкої атлетики Олександра Гереги відбулися особливі події - відкриття нового сучасного спортивного клубу «Епіцентр» та Чемпіонат України з важкої атлетики.

Найсучасніший в Україні та один з найкращих спортивних комплексів Європи приймав спортсменів з 23 областей України. Серед представників команди Львівської області змагалися студенти Львівського державного університету фізичної культури (Мокруха Людмила, Джива Юрій -52 група ФС, Бондаренко Ігор – 22 група ФВ, Куклишин Іван – 22 група ФС, Гоза Володимир, Олевич Віталій і Николин Олег – 2 ФС).

Виступ Віталія Олевича у ваговій категорії  85 кг був одним з найкращих у львівській команді і приніс їй срібну нагороду.

Завдяки зусиллям наших атлетів збірна команда Львівської області посіла 3 місце у командному заліку, набравши 800 очок. Перше здобула команда Хмельниччини (937,5), друге місце дісталося Волинській області (832,5).