Чемпіонат Львівської області

25 жовтня на базі СК «Грація» обласний осередок ВГО «Українська федерація карате» провів чемпіонат області з карате WKF, що був останнім етапом відбору та комплектації збірної команди Львівської області до Чемпіонату України, що вже через місяць відбудеться у Чернівцях.

Більше 150 спортсменів з 8 клубів Львівської області боролись на татамі за виявлення найсильнішого у своїй віковій та ваговій категорії. На чемпіонаті були присутні керівники національної федерації та обласного управління, які високо оцінили рівень організації турніру та підготовки спортсменів.

Студенти спеціалізації карате WKF Львівського державного університету фізичної культури взяли активну участь не лише у змагальній боротьбі, а й допомагали в організації та суддівстві цих змагань.

За результатами поєдинків чемпіонами області стали Юлія Васільєва (2 група, факультет фізичного виховання), Тетяна Тушницька  (41 ФФВ) та Ігор Дем’янчук  (22 ФФВ), другу сходинку п’єдесталу посіла Богдана Глаговська (1 група, ФС).

Тепер попереду у наших студентів напружений етап підготовки до чемпіонату України, за результатами якого буде проведено відбір у національну збірну команду на 2015 рік.