Чемпіонат України серед студентів

З 26 по 30 листопада в Коломиї триває чемпіонат України серед студентів ВНЗ та Кубок України з пауерліфтингу. Першого дня змагалися дівчата. У ваговій категорії до 57 кг. виступала студентка Львівського державного університету фізичної культури Марія Ільницька (32 група ФС), яка здобула перемогу з сумою триборства 410 кг. (155+95+160). В останній спробі тяги станової Марія намагалася встановити рекорд України 170,5 кг, проте цього дня вага їй не підкорилася. Окрім того, за результатом абсолютної першості Ільницька Марія посіла друге місце, як у Кубку України так і на чемпіонаті України серед студентів ВНЗ.

А у ваговій категорії до 72 кг. змагалася також студентка факультету спорту ЛДУФК Людмила Мокруха (52 група). Людмила посіла другу сходинку пєдесталу пошани чемпіонату України серед студентів із сумою триборства 355 кг. (160+70+125).

Вітаємо наших студенток і їхніх тренерів Розторгуй Марію та Олександра Товстонога з успішним почином та бажаємо подальших перемог!