Владислав Гуркало і Христина Джангобекова – призери України

Двоє студентів Львівського державного університету фізичної культури Гуркало Владислав (МС, група 33 ФФВ, «Колос»-«Спартак», ОДЮСШ «Колос»-ДЮСШ «Спартак») і Джангобекова Христина (МС, група 53 МФВ, ФСТ «Спартак», ДЮСШ «Верховина») вибороли срібні медалі чемпіонату України з бадмінтону у першій лізі.

Змагання проходили у Вінниці з 13 по 16 травня 2014 року й саме за команду Вінницької області виступали вищезгадані студенти ЛДУФК. Загалом змагалося вісім команд з Харкова, Вінниці (дві команди), Дніпропетровська (дві команди), Миколаєва, Одеси, Житомира.

У фінальному поєдинку команда Вінницької області-1 у запеклій боротьбі поступилася колективу з Харкова «ШВСМ Телесенс-ХОВУФК» з рахунком 2:3. Відповідно далі команди зайняли такі місця: третє місце – Дніпропетровська область-1; четверте – МОК КДЮСШ-МО ШВСМ (м. Миколаїв); п’яте місце – КДЮСШ№5 (м. Одеса); шосте місце – Дніпропетровська область-2; сьоме місце – Вінницька область-2; восьме місце – Житомирська область.