Чемпіонат України в Одесі

З 17 по 20 вересня в Одесі відбувся чемпіонат України серед клубних команд вищої ліги з бадмінтону. В змаганнях взяли участь команди з Дніпропетровська, Харкова, Вінницької області (2 команди), Одеси (2 команди). Перша команда Вінницької області посіла третю сходинку п'єдесталу пошани, у її складі виступали студенти Львівського державного університету фізичної культури Христина Джангобекова і Владислав Гуркало.

Переможцем чемпіонату стала команда “ШВСМ-Телесенс” (Харків), друге місце виборола команда “Метеор” (Дніпропетровськ), третє – Вінницька область-1, четверте – Одеса - 1, п’яте місце – Вінницька область - 2, шосте – Одеса – 2. Вітаємо наших студентів із бронзовими медалями чемпіонату України.