Дебют на «Super dance – 2014»

Студенти четвертого курсу кафедри хореографії Львівського державного університету фізичної культури успішно виступили на ІІІ Міжнародному конкурсі сучасного хореографічного мистецтва «Super dance – 2014», що відбувся нещодавно у Львові. Його учасниками стали сорок танцювальних колективів з України, Білорусі, Молдови, Польщі, Чехії, Естонії, Латвії і Литви.

Поважне журі конкурсу було приємно здивоване досконалістю композиції у стилі «Модерн», яку склала викладач кафедри Л.О. Пернепесова, й нагородило наших студентів гучними оваціями за артистизм та високий рівень виконавської майстерності. У підсумку хореографічний коллектив ЛДУФК посів п’яте місце серед чисельних відомих колективів.

Цей конкурс відбувався в рамках святкування 75-річчя функціонування позашкільної освіти Львівщини та 30-річчя діяльності Центру творчості дітей та юнацтва Галичини. Наші студенти на «Super dance" виступали вперше.