Друге місце в Олени Шеремет

26 - 28 березня 2014 року на базі Національного університету фізичного виховання та спорту України відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація». У ньому взяли участь 23 студентів, які презентували 11 вищих навчальних закладів України. ЛДУФК на даному заході презентувало двоє студенток: Шеремет Олена (4 курс ФС) та Довгань Ірина (4 курс ФФВ).


В перший день II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Фітнес і рекреація" учасники виконали теоретичне завдання (тестування), представили власні проекти на тему «Інноваційні технології залучення різних груп населення до оздоровчо-рекреаційної рухової активності» та ознайомилися з лабораторіями Науково-дослідного інституту НУФВСУ.


Другого дня учасники демонстрували свої презентації фітнес-програм різної спрямованості. В контексті Олімпіади було проведено майстер-клас «Сучасні рекреаційні та фітнес-технології».


За результатами Олімпіади Олена Шеремет посіла друге місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація».


Вітаємо студентів та викладачів, що брали участь у  підготовці учасників та призерів – Грибовську Ірину Борисівну та Сосіну Валентину Юріївну з успішним виступом у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація»!

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ