Дві бронзові медалі з чемпіонату Європи

З 9 по 13 квітня у м. Санкт-Петербург відбувся чемпіонат Європи з пауерліфтингу (юніори, юніорки, юнаки та дівчата). Протягом трьох днів спортсмени з 11 країн змагалися за медалі чемпіонату. Серед учасників цих змагань була студентка Львівського державного університету фізичної куцльтури, майстер спорту України, член збірної команди України з пауерліфтингу серед юніорок Ільницька Марія (22 група ФС), яка продемонструвавши результат 372,5 кг у вагоій категорії до 52 кг привезла до Львова дві малі бронзові медалі.

У присіданнях зі штангою Марії підкорилася вага 140 кг,а  у жимі лежачи – 87,5 кг, що дозволило їй посісти бронзову сходинку у відповідній вправі. Доленосною була третя спроба Марії у тязі становій. Наша спортсменка змагалися з норвежкою  Hesthammer Karen за бронзову нагороду у сумі триборства, але 147,5 кг не підкорилося цього дня. Таким чином, Марія програла за власною вагою третю сходинку п’єдесталу пошани у сумі триборства, але виборола бронзу в жимі лежачи та бронзу в тязі становій.

Вітаємо тренерів спортсменки та викладачів кафедри атлетичних видів спорту та бажаємо Марії успішного виступу на Чемпіонаті світу з пауерліфтингу, що відбудеться 1-7 вересня 2014 року в м. Орошхаза (Угорщина).