Дві медалі Кубка України

Упродовж двох днів (13-14 грудня) Київ був господарем відкритого Кубка України з кіокушинкай карате, де дві медалі завоювали студенти кафедри фехтування, боксу та національних одноборств Львівського державного університету фізичної культури. Зокрема, другу і третю сходинки п’єдесталу пошани зайняли Юрій Весельський (21 ФС, вагова категорія понад 90 кг) і Любомир Загорбенський (51 ФС, вагова категорія до 90 кг)  відповідно.

Менше поталанило Андрієві Іленко (51 ФС), який залишився без нагороди, бо посів четверте місце у ваговій категорії до 75 кг. У тій же ваговій категорії п’яте місце виборов Данило Краснокуцький (21 ФС). Восьмим у цій же вазі фінішував Ігор Ступець (41 ФС). З п’ятим результатом у підсумковому протоколі повернулися до Львова Микита Малендевич (21 ФС) і Юрій Жуков у ваговій категорії до 80 кг. Тренер-викладач каратистів ЛДУФК – Кіндзер Б.М., а тренер збірної команди Львівської обл. – Мутін С.А.