Двоє наших легкоатлетів виступлять на командному чемпіонаті Європи

Найближчими вихідними, 21–22 червня, німецьке місто Брауншвейг прийматиме командний чемпіонат Європи 2014 року з легкої атлетики. Федерація легкої атлетики України назвала склад нашої збірної, яка виступатиме на командному Євро-2014.

Честь синьо-жовтого прапора у Брауншвейгу відстоюватимуть і двоє представників кафедри легкої атлетики (завідувач – доцент Володимир Конестяпін) Львівського державного університету фізичної культури.

Зокрема, в секторі для стрибків у висоту серед чоловіків змагатиметься студент третього курсу Андрій Проценко, який буквально вчора посів третє місце на традиційному легкоатлетичному турнірі «Золота шиповка-2014», який відбувся в чеському місті Острава.

Нагадаємо, минулої суботи Андрій також зійшов на третю сходинку п’єдесталу пошани на черговому етапі легкоатлетичної суперсерії  «Діамантова ліга-2014» у Нью-Йорку (США), встановивши при цьому особистий рекорд – 2 м 35 см.

А в бігу на 3000 метрів з перешкодами серед жінок у Брауншвейгу  виступатиме ще одна представниця провідного вишу галузі на теренах Західної України Оксана Райта. Це право вона виборола, нещодавно ставши чемпіонкою України.

Пропонуємо вашій увазі склад збірної України для участі у командному Євро-2014:

Чоловіки:

1.Корж Віталій (100 м; 4х100 м)

2. Смелик Сергій (200 м; 4х100 м)

3.Гуцол Євген (400 м; 4х400 м)

4.Каяфа Олег (800 м)

5.Осмолович Олександр (1500 м)

6.Борисюк Олександр (3000 м; 5000 м)

7.Шаматрин Артем (110 м з/б)

8.Нечипоренко Денис (400 м з/б; 4х400 м)

9.Слободенюк Вадим (3000 м з перешкодами)

10.Шпітько Артем (довжина)

11.Кузнецов Віктор (потрійний)

12.Проценко Андрій (висота)

13.Ревенко Владислав (жердина)

14.Черніков Владислав (ядро)

15.Семенов Олексій (диск)

16.Виноградов Євген (молот)

17.Богдан Максим (спис)

18.Супрун Володимир (4х100 м)

19.Кравцов Роман (4х100 м)

20.Бікулов Дмитро (4х400 м)

21.Бураков Володимир (4х400 м)

22.Поздняков Олексій (4х400 м)

Жінки:

1.Стуй Христина (100 м; 4х100 м; 4х400 м)

2.Погребняк Наталія (200 м; 4х100 м)

3.Земляк Ольга (400 м; 4х400 м)

4.Ляхова Ольга (800 м; 4х400 м)

5.Прищепа Наталія (1500 м)

6.Шмідт Світлана (3000 м)

7.Ходаківська Марія (5000 м)

8.Плотіцина Анна (110 м з/б; 4х100 м)

9.Рижикова Ганна (400 м з/б; 4х400 м)

10.Райта Оксана (3000 м з перешкодами)

11.Корнута Анна (довжина)

12.Саладуха Ольга (потрійний)

13.Окунева Оксана (висота)

14.Козлова Катерина (жердина)

15.Голодна Ольга (ядро)

16.Семенова Наталія (диск)

17.Новожилова Ірина (молот)

18.Гацько-Федусова Ганна (спис)

19.Строгова Наталія (4х100 м)

20.Приступа Дарина (4х400 м)


http://zik.ua

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ