«Галичанка» - бронзовий призер міжнародного турніру у Польщі

Львівська команда «Галичанка», основу якої складають студентки Львівського державного університету фізичної культури, виборола третє місце на престижному міжнародному турнірі, що завершився у польському місті Єленя-Ґура.

У першому матчі турніру вихованки Василя Козаря зіграли внічию з командою «Вікторія» (Брест, Білорусь) – 23:23, а у другому матчі групового турніру взяли верх над німецькою командою «Рудерталь» - 21:10.  Такий результат забезпечив «Галичанці» вихід до півфіналу турніру, де на нашу команду чекала зустріч з чеською «Славією». В основний час гри команди переможця не виявили – нічия 23:23, а у серії післяматчевих пенальті (6:5) уперницям «галичанок» поталанило більше – «Славія» пройшла до фіналу, а «Галичанка» отримала можливість позмагатися за третє місце.

У матчі за «бронзові» медалі львів’яни знову зустрілися з німецькою командою «Рудерталь», яку знову переконливо обіграли – 27:19, а у фіналі турніру чеська «Славія» з рахунком 21:22 поступилася господаркам турніру команді КПР Єленя-Ґура.


Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ