"Галичанка" - срібний призер чемпіонату України у жіночій Суперлізі

Львівська жіноча команда "Галичанка", у складі якої виступають студентки Львівського державного університету фізичної культури, стала срібним призером чемпіонату України в жіночій Суперлізі ігрового сезону 2013-2014 років.

Борогтьба за першість відбувалася в ігровому залі спортивної бази «Карпати-Арена» в передмісті Ужгорода в надпринциповому матчі між командами «Карпати» (Ужгород) та «Галичанка» (Львів) .

Вихованки львів’янина Василя Козара у цьому вирішальному двобої у рівній боротьбі поступилися досвідченим закарпатським гандболісткам. Команда з Ужгорода, перемігши з рахунком 22:20, втретє поспіль зберегла титул чемпіона України з гандболу серед жінок. Відтак «Галичанка» - срібний призер! З бронзовими нагородами завершила виступи в чемпіонату України херсонська «Дніпрянка».


Кращими гравцями матчу за рішеннями тренерів і капітанів команд стали - Ірина Стельмах з «Галичанки» та Дарина Кот з «Карпат». Золоті нагороди гравцям «Карпат» вручили голова Закарпатської облдержадміністрації Валерій Лунченко та Олімпійська чемпіонка з гандболу Ніна Гецко. Почесним кубком Валерій Лунченко нагородив президента команди «Карпати» (Ужгород) Олександра Ледиду.

Срібні медалі «галичанки» отримали з рук заступника директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації Віталія Єрфана та голови Федерації гандболу Львівщини Романа Федишина.
На матчі за численної глядацької аудиторії були присутні представники Федерації гандболу України, начальник управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода, ректор Львівського державного університету фізичної культури Євген Приступа, директор Львівського училища фізичної культури Степан Родак та інші.


http://noc-ukr.org

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ