«Галичанка» зібралася у Городенці

Срібні призери останніх двох сезонів гандболістки львівської «Галичанки» після невеличкої відпустки зібралися у Городенці Івано-Франківської області на перший тренувальний збір. Саме тут плідно працює ДЮСШ, випускники якої успішно захищають кольори «Галичанки», а Тамара Смбатян встигла проявити себе у складі молодіжної та національної команди України.

До речі, студентки Львівського державного університету фізичної культури Тамара Смбатян разом з Іриною Стельмах були близькими до підписання угоди з одним із польських клубів. Але дівчата віддали перевагу львівській «Галичанці», у складі якої, вочевидь, планують стати чемпіонками України.

Щодо першого збору, то в Городенці створені усі необхідні умови для тренувань і проживання. Так що команді буде комфортно працювати. Повернеться до Львова «Галичанка» 31 липня.