Георгій Іваницький і Вероніка Марченко – разом на п’єдесталі

Студенти Львівського державного університету фізичної культури, майстри спорту міжнародного класу Георгій Іваницький і Вероніка Марченко вибороли бронзову медаль на чемпіонаті України зі стрільби з лука у турнірі змішаних пар.

Окрім того, Георгій Іваницький став чемпіоном України в команді Львівська область-1 і посів високе п’яте місце в індивідуальному турнірі чоловіків. Вероніка Марченко фінішувала четвертою серед жінок, а в команді Львівська область-1 – виборола третє місце.

Цьогоріч у змаганнях взяли участь 169 кращих лучників країни, що представляли збірні команди 9 областей України та м. Київ.

Чемпіонат України (м.Львів, «Динамо»). П’єдестал

Особиста першість. Жінки
1 м – змс БЕРЕЖНА Тетяна (Харківська, «Динамо»)
2 м. – мсмк ПАВЛОВА Анастасія (Херсонська, «Динамо»)
3 м. – змс КОВАЛЬ Вікторія (Харківська, «Динамо»)

Особиста першість. Чоловіки
1 м. – змс РУБАН Віктор (Харків, «Динамо»)
2 м. – змс ІВАШКО Маркіян (Львів, ШВСМ-«Динамо», аспірант ЛДУФК)
3 м. – змс ГРАЧОВ Дмитро (Львів, ШВСМ-«Динамо», випускник ЛДУФК)

Командна першість. Жінки
1 м. – Львівська-2 (мс ШАБАЛІТОВА Катерина, мс СОКОЛЕНКО Катерина, мсмк ДУБАС Ірина)
2 м. – Харківська-1
3 м. – Львівська-1 (змс ПАЛЕХА Катерина, мсмк ЯВОРСЬКА Катерина, мсмк МАРЧЕНКО Вероніка)
Командна першість. Чоловіки
1 м. – Львівська-1 (мсмк МАРЧЕНКО Дмитро, мсмк ІВАНИЦЬКИЙ Георгій, мсмк МОКРИНСЬКИЙ Ярослав)
2 м. – Чернівецька-1
3 м. – Харківська-1
Змішані команди
1 м. – Харківська-1
2 м. – Чернівецька-1
3 м. – Львівська-1 (мсмк МАРЧЕНКО Вероніка, мсмк ІВАНИЦЬКИЙ Георгій)

Загальнокомандний підсумок
І МІСЦЕ – ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ – 785 очок
ІІ місце – Харківська область – 780 очок
ІІІ місце – Чернівецька область – 575 очки
Команда ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ-2 додатково принесла до скарбнички Львівської області 720 очок.