Георгій Іваницький, Маркіян Івашко, Вероніка Марченко - чемпіони світу

З 25 лютого по 3 березня у французькому місті Нім відбувся чемпіонат світу зі стрільби з лука в приміщенні (World Archery Indoor Championships 2014 Nimes (FRA)). Серед учасників цього всесвітнього спортивного форуму були представники Львівського державного університету фізичної культури, які здобули три!!! золоті нагороди.

У командних змаганнях серед чоловіків чемпіонами світу стали студент 42 групи ФС, кафедри стрільби та технічних видів спорту, майстер спорту міжнародного класу Георгій Іваницький  та аспірант тієї ж кафедри, заслужений майстер спорту України Маркіян Івашко.

.
В особистих змаганнях серед чоловіків Маркіян фінішував 9, а Георгій - 17. Слід зазначити також, що після кваліфікації Георгій посідав 1 місце.

У командних змаганнях серед жінок чемпіонкою світу стала студентка 31 групи ФС Вероніка Марченко. В особистих змаганнях Вероніка фінішувала дев'ятою.

Вітаємо наших спортсменів, їхніх тренерів, кафедру стрільби та технічних видів спорту ЛДУФК, зокрема, тренера-викладача Василя Ткачека (особистого тренера Георгія Іваницького) із заслуженим тріумфом.