Георгій Іваницький - володар Кубка України

З 19 по 23 вересня у місті Нова Каховка (Херсонська обл.) відбувся Кубок України зі стрільби з лука. У змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів з шести областей України ((Харківська, Львівська, Сумська, Херсонська, Рівненська, Черкаська) і з міста Києва. Вдалим виявився "вояж на південь" для студента 5 курсу факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури, майстра спорту України міжнародного класу Георгія Іваницького, який здобув відразу три нагороди. Найголовніше, Кубок України зі стрільби з лука їде до Львова.

Перше місце львів'яни вибороли й у командних змаганнях, серед них також виступав Георгій, а "срібло" змішаних команд йому вдалося здобути у парі з випускницею ЛДУФК Катериною Яворською.

Вітаємо з черговим тріумфом нашого студента та його особистого тренера, заслуженого тренера України, викладача кафедри стрільби та технічних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури Василя Ткачека.