1-й Всеукраїнський "СпортФорум" у Києві

28 листопада у Києві відбулося урочисте відкриття "СпортФоруму". СпортФорум – це масштабний науково-популярно-освітній проект, присвячений основним аспектам здорового способу життя, підвищення якості життя, рівня здоров’я та активного довголіття українців, а також реабілітації після спортивних і бойових травм. Метою СпортФоруму є створення концептуальних та організаційних основ національної оздоровчої індустрії, системи реабілітаційних заходів, а також спортивно-патріотичне виховання молоді та юнацтва.

В рамках «Спортфоруму» було проведено І Всеукраїнську установчу науково-практичну конференцію «Здоровий спосіб життя, фізична культура і спорт. Актуальні питання спортивної медицини. Реабілітація: фізична, медична, психологічна».

Наукова тематика конференції:

  • національна оздоровча індустрія: науково-методичні основи;
  • здоровий спосіб життя, фізична культура і спорт – взаємний розвиток;
  • аспекти здорового способу життя;
  • обмін досвідом фахівців різних напрямків у веденні пацієнтів із гострими і хронічними травмами (зокрема отриманих під час воєнних дій);
  • обговорення сучасних методів діагностики та лікування пацієнтів із хронічними захворюваннями, які прагнуть вести здоровий спосіб життя;
  • створення фахівцями різних напрямків комбінованих схем реабілітації пацієнтів з перенесеними гострими та хронічними захворюваннями.

Захід відвідало понад 160 делегатів, серед яких були провідні вчені і фахівці галузі фізичного виховання і спорту та медицини. Від Львівського державного університету фізичної культури на пленарному засіданні було представлено доповідь «Здоров’я населення України: стан та перспективи» (доповідачі – професор Євген Приступа, старший науковий співробітник Юлія Павлова).

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ