Ігор Дорохін - бронзовий призер чемпіонату світу

З 1 по 6 вересня у місті Орошхаза (Угорщина) триває чемпіонат світу з пауерліфтингу (юніори, юніорки, юнаки та дівчата). Серед учасників цих змагань є і студенти Львівського державного університету фізичної культури.

Студентка 32 гурпи факультету спорту, член збірної команди України з пауерліфтингу серед юніорок Марія Ільницька, продемонструвавши результат 360 кг у ваговій категорії до 52 кг посіла лише сьоме місце.

Виступ студента 22 групи ФС Ігора Дорохіна був більш успішним.  Ігор у ваговій категорії до 59 кг продемонстрував суму триборства  520 кг та посів третю сходинку п’єдесталу пошани чемпіонату світу. У присіданнях зі штангою йому підкорилася вага 202,5 кг, у жимі лежачи – 127,5 кг, а у тязі становій – 190 кг.

Вітаємо нашого студента з успішним дебютом на міжнародній арені, а також його тренерів Віктора Погребінського та Марію Розторгуй.