Ігор Дорохін – рекордсмен та чемпіон України

З 23 по 25 листопада в Коломиї триває чемпіонат України з пауерліфтингу серед юнаків та юніорів (вихованців ДЮСШ). Тріумфальним став виступ представників Львівщини у ваговій категорії до 59 кілограмів. Встановивши два рекорди України у присіданнях зі штангою та сумі триборства студент другого курсу факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури, майстер спорту України, член збірної команди України з пауерліфтингу серед юнаків Ігор Дорохін виборов перемогу і посів найвищу сходинку п'єдесталу пошани в даній ваговій категорії з сумою триборства 433,5 кг (143+105+185,5 кг).

Другу сходинку того ж п'єдесталу посів першокурсник факультету підвищення кваліфікації, перепідготовки, післядипломної та заочної освіти ЛДУФК Скоп Михайло. Він виборов срібну нагороду чемпіонату з сумою триборства 398,5 кг, а в третій спробі тяги станової Михайлові вдалося встановити новий рекорд України – 186 кг.

Третє місце у ваговій категорії до 59 кг зайняв також представник Львівщини Віталій Старов, який зібрав суму триборства 372,5 кг.

Вітаємо спортсменів та кафедру атлетичних видів спорту ЛДУФК з успішним виступом на чемпіонаті України.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ