Ігор Дорохін – рекордсмен та чемпіон України

З 14 по 18 вересня в Коломиї відбувся чемпіонат України з класичного пауерліфтингу (чоловіки, жінки, юніори, юніорки, юнаки та дівчата). Тут змагалися найсильніші атлети з 17 областей України. Тріумфальним став виступ студента Львівського державного університету фізичної культури, майстра спорту України, члена збірної команди України з пауерліфтингу серед юнаків Ігора Дорохіна  (22 група ФС).

У ваговій категорії до 59 кг Ігор виборов перше місце серед юнаків та встановив чотири рекорди України (у трьох вправах і в сумі триборства). У присіданнях зі штангою йому підкорилася штанга вагою у 142,5 кг, у жимі лежачи – 107,5 кг, а в тязі становій - 182,5 кг. Необхідно зазначити, що сума триборства 432,5 кг дозволила нашому спортсмену не тільки випередити свого суперника на 45 кг, а й перевищила результати переможців всіх вікових груп в даній ваговій категорії.

Вітаємо нашого студента та його тренерів Віктора Погребінського і Марію Розторгуй  з черговим успіхом.