ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади

16-18 квітня 2014 року на базі Харківської державної академії фізичної культури відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Спорт (за видами)». У ньому взяли участь 28 студентів. ЛДУФК на даному заході презентувало четверо студентів: Смирновський Сергій (5 курс ФС), Габрильчук Ірина (5 курс ФС), Хацко Ігор-Володимир (4 кус ФС) та Ваулін Олександр (3 курс ФС).


За результатами Олімпіади двоє студентів посіли призові місця в офіційному заліку: Смирновський Сергій посів друге місце та Хацко Ігор-Володимир посів третє місце. Крім того, Хацко Ігор-Володимир посів перше місце в інтерактивному конкурсі на призи Олімпійської академії України. Габрильчук Ірину було відзначено як кращого знавця з дисципліни «Олімпійський спорт». Хороший результат продемонстрував також студент 3 курсу Ваулін Олександр, який брав участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Спорт (за видами)» поза конкурсом.


 Вітаємо студентів та викладачів, що брали участь у  підготовці учасників та призерів – Бріскіна Юрія Аркадійовича, Передерій Аліну Володимирівну та Пітина Мар’яна Петровича з успішним виступом у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Спорт (за видами)»!

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ