Із Таллінна – з медалями

На чемпіонаті Європейського Союзу з боротьби самбо у столиці Естонії Таллінні успішно виступили студенти Львівського державного університету фізичної культури. Зокрема, Микита Максимов (2 ФС) у ваговій категорії до 75 кг після блискучої дострокової перемоги над латвійським самбістом (12:0) пробився до півфіналу, де не менш переконливо (8:0) здолав литовського борця. А от сил і досвіду Микиті не вистачило, аби у фіналі продемонструвати такий же високий рівень боротьби. Відтак, поразка у фіналі залишила студента ЛДУФК Микиту Максимова із срібною нагородою.

Успішний почин першокурсника продовжив і студент 22 групи ФФВ Іван Козій, котрий у відчайдушній боротьбі з бойового розділу самбо виборов бронзову медаль у ваговій категорії до 90 кг.

Отож, вітаємо спортсменів, тренерів (Кухтій С.Я., Загура Ф.І.) та кафедру атлетичних видів спорту з успішним виступом.