Яна Шемякіна – найкраща спортсменка Львівщини

Аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Яна Шемякіна після «бронзового» успіху на чемпіонаті світу з фехтування у Казані стала найкращою спортсменкою Львівщини у липні 2014 року.

Таке визнання для олімпійської чемпіонки прийшло після голосування членів виконкому відділення НОК України у Львівській області та членів колегії управління молоді та спорту облдержадміністрації.

Вітаємо Яну Шемякіну та її тренерів – заслужених тренерів України Андрія Орліковського та Олега Лопатенка!

Інформаційна довідка: Шемякіна Яна Володимирівна народилася 5 січня 1986 року у місті Львові. Аспірантка Львівського державного університету фізичної культури. Заслужений майстер спорту України з фехтування. Представляє за консолідованим заліком м. Київ і Львівську область та фізкультурно-спортивне товариство «Динамо». Тренери: Заслужений тренер України Орліковський Андрій Вікторович, Заслужений тренер України Лопатенко Олег Миколайович.
Відзначена державними нагородами: Орден «За заслуги» III ст. (2012); Орден Княгині Ольги III ст. (2007).