Юлія Ткач визнана найкращою спортсменкою України у вересні вересня

За рішенням Національного олімпійського комітету найкращою спортсменкою України в першому осінньому місяці визнано чемпіонку світу з вільної боротьби, аспірантку Львівського державного університету фізичної культури Юлію Ткач (Остапчук). А її наставника, викладача кафедри атлетичних видів спорту нашого вишу, заслуженого тренера України Андрія Пістуна названо найкращим тренером України у вересні.

На чемпіонаті світу зі спортивної боротьби, що відбувся в Ташкенті, у ваговій категорії до 63 кг наша спортсменка принесла рідній країні медаль найвищого ґатунку. Це найвище досягнення у вересні серед усіх українських спортсменів в олімпійських номерах програми.

Відзначимо, Юлія Ткач тільки навесні повернулася з декретної відпустки та окрім світового «золота»  встигла раніше здобути й бронзову медаль чемпіонату Європи, який у квітні проходив в місті Вантаа (Фінляндія).

Додамо, для новоспеченої чемпіонки світу це перше високе визнання Національного олімпійського комітету.