Юлія Ткач(Остапчук) - чемпіонка світу

З 8 по 14 вересня у місті Ташкент (Узбекистан) відбувався чемпіонат світу з вільної, жіночої та класичної боротьби. У складі збірної команди України виступали шість представників Львівського державного університету фізичної культури.
Нажаль, борці вільного стилю Василь Шуптар (випускник) посів лише 21 м, а аспірант Ростислав Первачук - 25м. Жіноча боротьба була більш вдалою. У ваговій категорії 53 кг 8 місце посіла Юлія Благіня, а Оксана Гергель (IVкурс) - 7м. Найвагоміший внесок у національну скарбничку зробила аспірантка Юлія Ткач(Остапчук), яка стала чемпіонкою світу у ваговій категорії до 63 кг, поборовши у фіналі Олену Пирожкову зі США (4: 2). На шляху до найвищої сходинки п'єдесталу пошани українка, стартувала перемогою в 1/8 фіналу над росіянкою Валерією Лазінською (2: 2 по останній дії), в чвертьфіналі впевнено розібралася з Егор Папавасілеу з Греції (10: 0), а в півфіналі взяла гору над шведкою Катаріною Йоханссон (7: 1).

Вітаємо нашу чемпіонку, а також її тренерів Андрія Пістуна (викладача кафедри атлетичних видів спорту ЛДУФК) і Юрія Копитка та бажаємо подальших успіхів.