Команда ЛДУФК - найсильніша в Україні

Упродовж чотирьох днів на коломийському помості змагалися команди з 20 вищих навчальних закладів нашої держави. Честь Львівського державного університету фізичної культури захищали Марія Ільницька (32 група, факультет спорту), Людмила Мокруха (52 ФС), Ігор Дорохін (22 ФС), Андрій Дах (2 ФС), Роман Дорохін (22 ФС), Володимир Вовк (22 ФС), Богдан Нижник (53 ФС) та Ігор Адамчук (52 ФС) . Як резуьтат напруженої боротьби, команда ЛДУФК в загальнокомандному заліку здобула перемогу і вперше стала чемпіоном України серед студентів ВНЗ.

В перший змагальний день дві нагороди вибороли дівчата. У ваговій категорії до 57 кг майстер спорту Марія Ільницька здобула перемогу з сумою триборства 410 кг (155+95+160). А у ваговій категорії до 72 кг майстер спорту Людмила Мокруха посіла другу сходинку пєдесталу пошани чемпіонату України серед студентів з сумою триборства 355 кг. (160+70+125).

В другий змагальний день у ваговій категорії до 59 кг майстер спорту Дорохін Ігор виборов беззаперечну перемогу з сумою триборства 477,5 кг (180+112,5+185), випередивши свого суперника на 117,5 кг. У ваговій категорії до 74 кг Даху Андрію вдалося вибороти золоту нагороду з сумою триборства 585 кг (220+145+220). Першу сходинку п’єдесталу пошани в цей день посів ще один представник ЛДУФК Вовк Володимир, який випередив свого суперника на 5 кг та зібрав суму триборства 677,5 кг.

Найбільш напружена боротьба очікувала команду ЛДУФК в останній день змагань. У ваговій категорії до 105 кг майстер спорту Нижник Богдан посів переш місце з сумою триборства 825 кг. Після двох вправ спортсмени стартували з однаковою сумою 510 кг, але в останній змагальній вправі Богдану вдалося обійти свого титулованого суперника на 15кг. У ваговій категорії до 120 кг Адамчук Ігор посів другу сходинку чемпіонату Україи серед студентів ВНЗ з сумо триборства 775 кг. Нажаль, спортивна травма не дозволила Ігорю змагатися за перше місце.

В загальнокомандному заліку команда ЛДУФК вперше за історію посіла першу сходинку чемпіонату України серед студентів ВНЗ з сумою 69 балів. Другу сходинку посіла команда Чернівецького національного університету ім. Федьковича з сумою 57 балів, а третє місце – команда Кам’янець-Подільського національного університету (47 балів).

Вітаємо наших атлетів, їхніх тренерів Марію Розторгуй та Олександра Товстонога  і кафедру атлетичних видів спорту з успішним виступом на чемпіонаті України.