Концерт талановитої молоді

22 травня, в актовій залі Львівського державного університету фізичної культури відбувся загальноуніверситетський фестиваль української патріотичної поезії та пісні «СУРМИ ЗВИТЯГИ ЛДУФК – 2014». Організаторами свята був культурно-мистецький відділ університету.

Участь у фестивалі взяли всі охочі студенти, які навчаються у нас. Показати свій талант можна було заспівавши пісню, як це робили Соломія Мильчук, Надія Цьолковська, Віталія Собків та Павло Кучер. У концертній програмі було і декламування поезії Олександра Олеся та Романа Купчинського у виконанні Мар’яни Процак, Марти Яцуняк, Петра Кулика та ін. Кожен із них доніс до глядача частинку себе, свого настрою, своєї душі. А найголовнішим було те, що ніхто не змагався між собою – всі учасники були рівні  і це дало можливість їм не нервувати зайвий раз та виступити на найвищому рівні.

Коли свято вже добігало кінця, актори театру «Мета» (Анастасія Чугай, Роман Девіняк, Вікторія Стадницька та ін.) зіграли сценку на основі оповідання Остапа Вишні «Українізація». Мушу визнати, що п’єса підібрана вдало і зараз є на часі. Кожен присутній мав можливість зробити для себе висновки.

Ведучі свята, Ірина Лукач та Лілія Кузик нагадали всім і наголосили на тому, щоб прийти на вибори 25 травня і віддати свій голос за світле  майбутнє України.

Що ж, у цьому навчальному році пісенні фестивалі та урочисті концерти закінчилися. І ми щиро дякуємо усім активним студентам нашого університету за те, що не боялися проявляти свою творчість. Але не варто засмучуватися, бо прийде новий рік. І хто знає, можливо, подарує нам нових талантів, які будуть не гіршими за своїх попередників! Отож, нехай кожного дня у всіх Вас на душі буде тепло та сонячно!

Марія Савич-Станішевська,
культурно-мистецький відділ