Кубок України з карате WKF

Дуже насиченими та цікавими були минулі вихідні дні у світі українського карате WKF. Цілий ряд заходів різного спрямування та різного рівня, в яких взяли участь викладачі та студенти спеціалізації карате WKF Львівського державного університету фізичної культури.

16 травня відбувся міжнародний суддівський семінар під керівництвом головного секретаря суддівської колегії WKF Х. Ескаланте (Швеція), на якому українські судді змогли підняти свій теоретичний і практичний рівень та здати іспит на суддівську ліцензію. У семінарі взяв участь та успішно здав іспит студент 21 групи факультету фізичного виховання Олександр Кондратов.

17 травня проводився Кубок України з карате WKF, в рамках якого відбувсяі Чемпіонат України серед спортсменів з вадами слуху, змагання з ката (формальні комплекси) серед спортсменів з особливими потребами на візках, а також Всеукраїнський турнір серед дітей, кадетів та юніорів «Kyiv Open». За результатами Кубка України  студенти ЛДУФК Денис Копитко (21 гр. ФС)  в категорії -67 кг., Анастасія М’ястковська  (1 гр. ФС) в категорії -55 кг. посіли 2 місце, а Тетяна Тушницька (31 гр. ФС) в категорії -55 кг. посіла 3 місце.

Студенти ЛДУФК 1 гр. ФВ  Тарас Герчук та Максим Борищак які виступали в рамках турніру «Kyiv Open» в категорії 16-17 р.р. -76 кг. та +76 кг. відповідно посіли 1-е та 3-є місце.

Викладачі спеціалізації карате WKF Богдан І.О. та Вишневецький С.М. взяли активну участь в обслуговуванні змагань у якості рефері та судді на татамі.