ЛДУФК – призер Універсіади Львівщини

Збірна команда Львівського державного університету фізичної культури з тенісу настільного виборола друге загальнокомандне місце на змаганнях за програмою «Універсіада Львівщини–2014» (463 очки).

Переможцями змагань стала збірна команда Національного університету «Львівська політехніка» (545 очок), третій призер – збірна команда Львівського Національного університету ім. І. Франка (351 очко). У змаганнях брали участь 12 команд вищих навчальних закладів Львова та області.

Честь Львівського державного університету фізичної культури захищали: Братейко Ірина (МС, 3 курс ФФВ), Буцик Ірина (І розряд, 4 курс ФС), Митюк Оксана (МС, випускниця ЛДУФК 2013 року), Ратушняк Владислав (МС, 1 курс ФС), Майовець Ростислав (МС, 2 курс ФФВ), Надольний Юрій (МС, 2 курс ФС), Окопний Володимир (МС, 3 курс ФФВ). Тренер-представник команди – викладач кафедри спортивних та рекреаційних ігор Анжела Сидорко.

Щодо змагань, то у командних змаганнях наші хлопці (Надольний Юрій, Майовець Ростислав, Ратушняк Владислав) вибороли друге місце. У змаганнях чоловічих пар Надольний з Ратушняком також здобули друге місце.

У особистих змаганнях найкраще з-поміж студентів ЛДУФК виступив Надольний Юрій – друге місце. Інші студенти ЛДУФК виступили так: Майовець Ростислав – 4 місце, Ратушняк Владислав – 8 місце, Окопний Володимир – 10 місце.

У командних змаганнях дівчата ЛДУФК (Братейко Ірина, Митюк Оксана, Буцик Ірина), як і хлопці фінішували другими. У парних змаганнях Братейко Ірина та Митюк Оксана також були другими. Окрім того, Братейко Ірина разом з Надольним Юрієм вибороли усе те ж друге місце.

А от у особистих змаганнях студентки ЛДУФК виступили дещо слабше: Братейко Ірина – 4  місце, Митюк Оксана – 9 місце, Буцик Ірина – 14 місце. Звісно, на рівних конкурувати із студентками Політехніки, які є одними з кращих у суперлізі України, нам наразі не до снаги.