Марія Музичук та Володимир Бородулько – стипендіати Фонду Володимира Кузя

16 вересня 2014 року на засіданні Вченої ради Львівського державного університету фізичної культури відбулося вручення стипендій канадського Фонду імені Володимира Кузя. Нагороди призначаються кращим студентам «за успіхи в навчанні, спорті, високий рівень національної свідомості та активну громадську позицію».

Як знаємо, фонд засновано 1997 року за заповітом світлої пам’яті Володимира Кузя. Його розпорядниками є Богдан Колос і Віра Маланчій. Фонд надає фінансову підтримку талановитим студентам в Україні. «Географія» його діяльності досить помітна. Стипендії привозяться для студентів Львова (ЛДУФК, ЛУФК, ЛНАМ), Дрогобича, Тернополя, Рівного, Харкова. За 17 років Фонд фінансово відзначив 34 студенти нашого університету, офірувавши для цього 17 тисяч доларів (одна іменна стипендія становить 500 доларів).

Ректор вишу, професор Євген Приступа, представив гостю, розпорядницю Фонду імені Володимира Кузя, кавалера Почесної відзнаки ЛДУФК імені професора Івана Боберського Віру Маланчій, яка з благородною місією вручення іменних стипендій, приїзджає до нашого вишу уже сімнадцятий рік поспіль.

«Стипендія імені Володимира Кузя є дуже особливою, бо кожного року вручається лише двом людям, – зазначила В. Маланчій. – Приємно, що цьогоріч знову маємо гарну нагоду відзначити найдостойніших кандидатів».
Пані Віра Маланчій окреслила діяльність Фонду імені Володимира Кузя, який всі свої заощадження заповів українській молоді. Також вручила сертифікати стипендіатів і грошові премії студентам, які доповнили список лауреатів почесної відзнаки. Отож цього року стипендіатами канадського фонду стали Марія Музичук і Володимир Бородулько.

Марія Музичук – студентка V курсу факультету спорту представниця кафедри стрільби та технічних видів спорту. Навчається на «добре» та «відмінно». ЗМСУ із шахів, гросмейстер серед жінок, займає 11 місце в рейтингу ФІДЕ. Переможниця Всесвітньої шахової Олімпіади 2010 року; чемпіонка світу з шахів 2013 року; чемпіонка Європи з шахів 2013 року; чемпіонка України з шахів 2012, 2013 років; бронзова призерка Всесвітньої шахової Олімпіади 2014 року.

Володимир Бородулько – студент IV курсу факультету фізичного виховання, представник кафедри зимових видів спорту. Навчається на «добре» та «відмінно». Майстер спорту з веслування. Триразовий призер чемпіонату України з веслування 2014 року; триразовий чемпіон України з веслування серед студентів 2014 року; дворазовий бронзовий призер студентського чемпіонату світу з веслування 2014 року; чемпіон світу з драгонботу 2014 року.

Вітаємо стипендіатів фонду імені Володимира Кузя і зичимо нових успіхів, звершень та здобутків!

Іванна Литвинець
культурно-мистецький відділ