Матч нереалізованих моментів

Перенесений матч першого туру чемпіонату України з футболу серед вищих навчальних закладів між командами Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-СКІФ» та Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка «Спортлідер+КПНУ» завершився унічию – 0:0. Цікаво, що тиждень тому ці команди також зіграли внічию – 1:1.

Щодо поєдинку на полі львівського стадіону СКА, то обидві команди можна сказати не ввійшли в гру, бо гравці допускалися багатьох елементарних помилок при передачах м’яча. Ближче до завершення першого тайму ініціативою повністю заволоділи підопічні Олега Колобича і створили при цьому три гольові моменти. Але надійну гру продемонстрував воротар гостей Сергій Чорнобай.

Після перерви гольових моментів біля воріт обох команд поменшало, але і в цих рідкісних моментах футболісти ЛДУФК були зобов’язані вражати ворота гостей. Одного разу м’ячу просто нікуди було діватися, але на його шляху опинилася стійка воріт Чорнобая. Відтак, підсумком гри стала безгольова нічия (0:0), яка значно погіршила шанси львівської команди пробитися до наступного етапу змагань.

У цій грі наставник львівської команди «ЛДУФК-СКІФ» задіяв таких гравців: воротар – Олег Стецьків; польові гравці – Тарас Пучковський (Богдан Фостаковський, 46), Тарас Завійський, Максим Грисьо, Ілля Михайловський, Юрій Красномовець, Павло Макогон, Ярослав Варивода, Володимир Савошко, Іван Диня (Іван Федина, 77), Михайло Березовський.

Заключний поєдинок 2014 року команда «ЛДУФК-СКІФ» проведе у Тернополі 19 листопада, де буде дограний незавершений матч із тамтешньою командою «Тернопіль-Педуніверситет», який призупинився на 38-й хвилині першого тайму через брак світла за рахунку 1:0 на користь команди з Тернополя.