Медальний урожай у Броварах

Представники Львівського державного університету фізичної культури на Кубку України з боротьби вільної (м. Бровари, 2-5 грудня) підтвердили свій високий класс, завоювавши 12 медалей різного гатунку.

Зокрема, у чоловіків випускник ЛДУФК Михайло Доценко найкраще себе проявив у найважчій ваговій категорії (125 кг) й заслужено здобув золоту нагороду. У вазі до 65 кг срібну медаль виборов студент ЛДУФК Іван Петрів (53 гр.), програвши у фіналі (0:2) срібному призеру олімпійських Ігор Василю Федоришину. А от магістрант ФФВ (53 гр.) Віталій Гурський (57 кг) трохи не дотягнув до п’єдесталу і в підсумку посів п’яте місце.

Ще вагомішими були успіхи представників ЛДУФК у жіночій боротьбі. У вазі до 48 кг перемогла випускниця 2014 року Ольга Шнайдер, а бронзову медаль завоювала аспірантка Людмила Балушка. У вазі до 53 кг перше місце посіла випускниця ЛДУФК Юлія Благиня, а Ольга Нарепеха(ФК ПП та ЗО) виборола бронзову медаль.

Катерина Жидачевська у вазі до 55 кг (31 ФФВ) піднялась на другу сходинку п’єдесталу пошани, поступившись у вирішальній сутичці Тетяні Кіт та здолавши на шляху до фіналу чемпіонку світу по кадетах Марію Машкевич. У вазі до 60 кг тріумфувала Оксана Гергель (41 ФФВ), не відавши суперницям жодного бала.

Без надзусиль святкувала перемогу у своїй ваговій категорії (63 кг) діюча чемпіонка світу, аспірантка ЛДУФК Юлія Ткач. У фіналі Юлія здолала срібну призерку юнацьких олімпійських ігор Каріну Станкову. У ваговій категорії до 69 кг дві наші випускниці здобули медалі: золото виборола Алла Черкасова, а бронзову медаль здобула Оксана Ващук. У найважчій ваговій категорії (75 кг) у фінальній сутичці за золоту медаль, молодій і перспективній студентці ЛДУФК Людмилі Тичині (41 гр. ФФВ) не вдалось здолати досвідчену Катерину Бурмістрову. Тож у Людмили Тичини – срібна медаль.

Загалом, 12 завойованих нагород представниками ЛДУФК на Кубку України в Броварах. Отож, заслужені вітання викладачам кафедри атлетичних видів спорту й особисто Андрію Пістуну та Юлії Стельмах!!!